14 Mart 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Kullanmadığım hesap veya kredi kartı için; 0829 Şubemiz nezdindeki ****8 no'lu hesabınızın 2013 II. Yarıyıl Hesap İşletim Ücreti 55 TL olup 26/04/2014 tarihinde hesabınıza yansıtılacaktır. Belirtilen hesabınız hareketsiz nitelikte ve 04.03.2014 itibariyle bakiyesiz olduğundan bu hesabınızı 26/04/2014 tarihine kadar 444 25 25, Akbank direkt internet, ATM'lerimiz ya da şubelerimiz kanalıyla herhangi bir ücret ödemeksizin kapatabilirsiniz.


Akbank hesabınızı bu tarihe kadar kapatmanız halinde hesap işletim ücreti alınmayacaktır. Bu mail geldi aradım yarım saat telefonda beklettiler. Sonra kapattık dediler ve telefona mesaj geldi Sms şubesini kapattınız bu ne demek oluyor.

Abdullah 108 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön