02 Temmuz 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Banka hesabımdan 2 yıl içinde 4 defa hesap işletim ücreti aldı ve geçen yıl tüketici kredisi kullandım bankanın genel merkezine müracaat ettim bana evrakları gönderin diye bana e-posta yoluyla cevap geldi. 2 tane fatura otomatik ödemeye verin altın hesabı açın çalışan hesap açın gibi bende bankadaki kartımı ve kullandığım krediyi 8 ay erken kapatarak bankayla ilişkimi kestim.


Ödediğim paraları istiyorum Akbank'ı da tüketici hakem heyetine şikayet ettim ve müracaat ettim beni hiçbir canlı bir yere başımı bağlayamaz ben mecburmuyum 2 tane talimat vermeye mecbur değilim ben. Bankalarını bir kredi çektiğimde meşgul ettim hesap hareket görmüyor.

Muammer 58 Okunma

Cevaplar

 • Muammer08 Temmuz 2013

  paramı istiyorum

 • Muammer08 Temmuz 2013

  akban hergün yazı gönderiyor hesablardan üçret alınır altın hesabı 3 fatura falan filan akbank dan ilişkimi kestim kredimi erken kapattım kartımı kapattım ben benden alınan paramı istiyorum ne altın hesabı ne öğrenci hesabı ben senin bankanı kullanmıyorum ki memurunu meskul etmiyorum hesablı geldi kredi çektim kırediyi uygun verdiniz heryıl 110 tl para kestiniz kazık attınınız bana ne faydam oldu başka bir bankadan 250tl pahalı kredi çekseydim en azından enayı olduğumu hissetmezdim akbank benim benden aldığınız paralarımı iade edin lütfennnnnnnnnnnnn

 • Muammer03 Temmuz 2013

  ben akbank üzerinden yazdım ama netice alamadım haklıyım sonuna kadar hakkımı arayacağim sizinle de bir daha calışmayacağim ben her ay 2500 tl kart parası ödedim hiç aksatmadan gününden önce çok borcumu ödedim ama karşılığında ne aldım 140 tl hesab işletim üçreti?

 • Akbank Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön