10 Eylül 2013 #2003732

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Vadesiz mevduat hesabı açıp kartını aldığım Akbank'tan 50 TL hesap işletim kesildi. Üstelik aylardır bir tek hesap hareketim olmamasına karşılık bu yapıldı. Arkadaşımın hesabına para göndermek için , hesaba para aktardığımda bu paranın olmadığını ve hesap işletim ücreti olarak kesildiğini gördüm. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Bu uygulamanın devamı halinde hesabımı kapatacağımı bildiririm.

Celalettin 38 Okunma

Cevaplar

  • Celalettin11 Eylül 2013

    hala bir dönüş alamadım. En kısa sürede verilecek detaylı bilgiyi bekliyorum. Ne kadar vurdumduymaz davranılıyor anlamış değilim. Türkiye'nin köklü bankalarından biri böyle yapıyorsa daha söyleyecek söz yok.

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön