23 Ağustos 2013 #1973387

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

18 aylık kredi çektiğim Akbank'a bitimine 4 yahut 5 ay kala gidip kalan borcumun sıfır olduğu teyidi isteyerek bütün borçları ödedim ve bana hesabın 2-3 günlük geç ödemelerde eksi bakiyeye inmek suretiyle ödemeyi gerçekleştirdiği bundan dolayı da ufak bir miktar oluşabilecek faiz dışında borcumun olmayacağı söylendi.


Fakat geçen gün gelen e-posta ile hesabın hesap işletim ücreti sebebiyle -100 TL bakiye de olduğunu öğrendim. Kullanmadığım bir hesabın işletim ücretini niye ödemek zorundayım? Benim iradem dışında hesabı siz kullanıp zaten faiz tutarını da benden talep ettiniz. Bu hesap için işletim ücreti ödemek istemiyorum.

Timur 46 Okunma

Cevaplar

  • Timur27 Ağustos 2013

    Şikayet sürecim boyunca herhangi bir Akbank personeli ile irtibata geçmediğim fakat not vermem zorunlu olduğu için veriyorum o notu, gerçeği yansıtmıyor. Çözüm üretilmediği için ve şöyle olsayı hesap işletim ücreti almazdık ama böyle olunca alıyoruz gibi bir açıklamayla karşılaştım; müşteri seçmektir, hoşlanmadım. Çözüm üretilmedi, kullanmadığım hesabın kullanım ücretini ödeyeceğim ancak bir daha zorunlu olmadıkça (maaş hesabı, vs) Akbank'ı kullanmayı düşünmüyorum.

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön