15 Mayıs 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Benim şikayetim Akbanktan şuan müşteri hizmetleriyle görüştüm hayatımda ilk kez duyduğum bir sözcüğü duydum hesap işletim ücreti 08:00-17:00 çalışan bir insan olduğum için bugün yatan maaşımı Akbank mevduat hesabıma internet aracılığıyla yatırmak istedim .

Sabah 08:00 yaptığım eft min öğleden sonra yansımasında 55,00 tl kesinti yapıldığını gördüm aynı ücret bir kere daha kesilmiş hesabımdan yani senede 110,00 tl para ne için bu bilgi neden müşteriye tam olarak verilmiyor.

Ben böyle bir kesinti yapıldığını bilseydim kesinlikle kullanmazdım banka hesabını. imza attığımız evrakta varmış bu yanıltma değil mi aksini tam olarak açıklanmasını istiyorum.

Gülşah 233 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön