23 Aralık 2014

Akbank Hesap İsletim Ücreti Aldı

2005 yılından beri 112**671 numaralı vadesiz hesap ve kredi kartı müşterinizim. Bankanızda bulunan vadesiz hesabım 2005 yılında maaş hesabı olarak açılmıştı. İki yıllık aktif kullanımdan sonra maaş hesabım başka bankaya geçtiği için aktif kullanımım durdu. 250 TL'lik bir çatı hesabım mevcut olup zaman zaman onu kullanmaktayım.


Zaten kullandığım zamanlarda faiz ödüyorum ama bu sene içinde iki kez belirttiğim vadesiz hesabıma dışarıdan EFT yapıldı ve hesap bakiyesi 0 TL'nin üstüne çıktığı anda iki kez olmak üzere 50 kusur TL'lik hesap işletim ücreti kesildi. Bunu hiç yasal bulmuyorum. Çünkü hesabımda işletilecek bir bakiye bulunmamakta. Dolayısıyla iade talep etmekteyim.

Özge 222 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön