13 Şubat 2013 #1628347

Akbank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Akbanktan konut kredisi çektim, kredimin bitimine müteakip hesabımdan bilgim olmadan geçmiş dönemler ait 97. 00 tl hesap işlem ve hesap özet ücreti kesilmiş bunun yanı sıra evim ipotekli olduğundan dolayı ipoteğin kalkması için benden 300 tl. para talebinde bulundular. Zaten ben bu bankaya kredi çekerken dosya masrafı adı altında benden para talep ettiler ve aldılar.


5 yıllık vermiş olduğum faiz yetmiyormuş gibi evime herhangi bir hesap özeti gönderilmediği halde ve banka hesabım sadece kredi almak için açıldığından dolayı bu alınan paranın haksız olduğunu düşünüyorum bu yüzden durumdayım Akbank'ın duyarlı olarak alınan bu haksız paranın iadesini talep ediyorum.

Fatih 44 Okunma

Cevaplar

  • Fatih18 Şubat 2013

    DEĞERLİ AKBANK A. Ş. YAZINIZINIZI ALDIM LAKİN KONUT KREDİSİNE DAYALI OLARAK HİPOTEK MASRAFINDAN BAHSETMİYORSUNUZ HİPOTEĞİMİ KALDIRIN DİYORUM BENDEN 300 TL HİPOTEK MASRAFI VAR DİYORLAR OYSA BEN SİZE BUNLARI YAZDIM NEDEN BAHSEDİLMİYOR... AYRICA BAHSETSENİZDE FARK EDECEK BİR ŞEY YOK EVİME GÖNDERMEDİĞİNİZ HALDE ESAP EKSTARA PARASI ALIYORSANIZ, HESAP İŞLETİM PARASI ALIYORSANIZ BANKANIZA VARIDIĞIMDA DÖKÜMAN ALMAK İSTEDİĞİMDE BENDEN 1, 5 TL DÖKÜMAN PARASI ALINIYORSA BENİM ÇIRPINMAM BOŞA SAYIN AKBAKN. AŞ.

  • Fatih18 Şubat 2013

    akbank bana yorum yazmadı yapmış olduğu standart yazı neden hipotek parasından bahsetmiyor neden evime bir defa olsun gönderilmeyen hesap özet parasından bahsetmiyor tamam arkadaşım haklısn biz sana hesap özeti evine yollamadık ama şu neden dolayı demiyor sabit matbu evrakı yolluyor

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön