27 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesilen Ücretin İadesi!

Maaş + Kredi Kartım (Aktif Kullanılıyor) + Altın hesabımın bulduğu banka olan Akbank'tan ayrı olarak başka bir hesabı takip edebilmek adına internet şubesinden vadesiz hesap açmış idim .
Ancak Akbank hesapta gördüğü ilk para anında 50. - tl sı kesinti yapmıştır . Böyle bir işletim ücreti olacağı internet şubesinden açılış anında herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Doğal olarak kendilerine iade içerikli bir mail attım ve 10 gün sonra gelen mesajda ukalaca iade edilmeyeceğini dile getirmişlerdir. Güvendiğim banka sayısı az idi gittikçe azalıyor sanırım kredi kartımı ve hesaplarımı kapatıp sadece mecburiyetten maaş hesabım kalacak.

Volkan 61 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön