21 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Alınan Para!

Akbank’ın 16048*** nolu müşterisiyim. 30.01.2013 günü hesabıma yatırdığım paradan anında 2012 ll. YARI HES. İŞL. ÜCRETİ adı altında 55,00 TL para kesildi. 444 25 25 nolu telefonla Müşteri Hizmetlerine durumu bildirerek paramın iadesini talep ettiğimde, bana bu talebimi internetten yapmam bildirildi. Aynı gün talebimi internetten ilettiğim halde bu güne kadar geri dönüş olmadı.


Ben bu NEO kartı alırken bana herhangi bir ücret alınmayacağı sadece nakit avans çekimlerinde yasal faizi ile geri ödeme yapacağım bildirildi. Yoksa bu kartı asla kabul etmezdim. 2012 ll. YARI HES. İŞL. ÜCRETİ adı altında kesilen 55,00 TL nin tarafıma iadesini istiyorum.

Hasan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hasan21 Şubat 2013

    21 gün önce başvuru yapmıştım hala bir geri dönüş olmadı daha fazla ne kadar beklenebilir ki. Bir an önce yazılı bir geri dönüş yapılmasını istiyorum.

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön