16 Ocak 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Müşteri olduğum Akbank sözleşmenin bitiminde hesaplarımı kredi kartları ve hesaplarımı kapatmak için müraacat ettiğimde Merzifon Akbank şubesinde maaş müşterisi olduğum zamanlardaki tüm imkanlardan yararlanacağım taahhüt edilerek hesabım ve kredi kartımı iptal etmedi. Akbank tarafından akabinde cep telefonuma kısa mesaj olarak banka hesap kullanım ücreti, kredi kartı aidatı alınmayacağına dair bilgi msj geldi, buna rağmen beni resmen yanıltarak hesabımdan 55 tl hesap kullanım ücreti kesildi. insanları neden yanıltıyorsunuz, neden cep telefonuma kısa msj yanıltıcı bilgi veriyorsunuz.

Zafer 106 Okunma

Cevaplar

  • Zafer22 Ocak 2014

    akbank'ın verdiği cevap Bireysel müşterilerimizin vadesiz hesaplarından, 2013 yılı itibariyle Haziran ve Aralık ayları için yılda 2 defa olmak üzere, Vadesiz TL hesaplarından BSMV dahil 55-TL, Çatı-Nar hesaplarından 60-TL, Öğrenci hesaplarından 5 TL, vadesiz döviz tevdiat hesaplarından ise 15-EUR(veya muadili) Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmektedir. Hizmet bedellerimiz günün koşullarına göre güncellenebilmektedir. Hesap İşletim Ücreti aşağıdaki hesaplardan alınmamaktadır; - Vadesiz mevduat hesabından veya neo karttan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı tanımlı olan ve düzenli olarak fatura ödemesi gerçekleşen hesaplardan, - En az bir hesabi fatura istisnasina ugramis müsterilerimizin yabanci para vadesiz hesaplarindan, - Neo ek kart ile özel okul ve sigorta ödemeleri için açilan hesaplardan, - Fon alim talimati olan Akbank Fon Birikim Hesaplarindan, - Hesap işletim ücreti tahsilat döneminde son 3 ay içerisinde en az bir ödemesi gerçekleşmiş Mevduat Birikim Hesaplarının bağlı olduğu vadesiz hesaplardan, - Vadesiz Altın Mevduat Hesaplarından, - Maaş ödemesini Bankamız aracılığı ile yapan anlaşmalı kurumların maaş hesaplarından, - Resmi Kurumlar ve Diger Kurum hesabi niteligindeki vadesiz hesaplardan. Hesap İşletim Ücreti alınan hesabınıza 2 adet fatura talimatı verilmesi ve faturaların düzenli ödenmesi halinde 2013 II. yarıyıl ücret iadesi gerçekleştirilecektir.

  • Zafer20 Ocak 2014

    akbank hiç bir iletişimde bulunmamıştır

  • Akbank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön