03 Eylül 2013 #1991228

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Bir kurumun aylık taksitini yatırmak için gişedeki arkadaşların yoğun uğraşlarına rağmen parayı yatıramadıkları gibi parayı benim varlığından haberim olmayan bir hesaba yatırıp havale ederek göndermeye çalışmışlar, yine olmayınca bana olmadı gönderemedik dediler ve paramı iade ettiler.


Aradan 15 gün kadar geçti ve bana bir ekstre geldi, o varlığından haberim olmayan hesaptan 60 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Gerekli yerlere bildirmeme rağmen kimse konuyla ilgilenmedi. Kullanmadığım bir hesaba para ödemeyeceğimi gerekenin yapılarak mağduriyetimin giderilerek tarafıma dönülmesini rica ederim. Akbank'tan şikayetçiyim.

Yasin 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön