06 Temmuz 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

Üniversite öğrencisiyim. 28 yaşındayım. 12 senedir Akbank müşterisiyim. Son 2-3 senedir hesap işletim ücreti adı altında param hesabımdan kesildiği için birçok kez mağdur bırakıldım. Yaklaşık 1 yıldır işlem yapmıyordum. Bu 1 ay içerisinde banka kartıma iki kere para yatırılması icap etti. Yatırıldığı an içerideki parayı güzelce çektiler.


Şikayet etsek de bir sonuç elde edemiyoruz. Yılda 100 TL para kesiliyor hesabımda para varsa. Yoksa, içeride para olmadığı için alamıyorlar. Ek dosyada 2012' nin hesap işletim ücretini 2013 Haziran' da kestiler. 2013' te alacaklarının yarısını da aldılar tabi. Artık yeter paramı geri verin. Şikayet ediyoruz sonuç yok yine..

S 39 Okunma

Cevaplar

  • S10 Temmuz 2013

    '' Hesap İşletim ücreti alınan hesabınıza 2 adet fatura talimatı verilmesi halinde ücret iadesi gerçekleştirilecektir. '' demişler. Öğrenciyim diyorum. Verdikleri cevaba bakın Allah aşkına. Sıfır müşteri memnuniyeti maksimum çözümsüzlük AKBANK'ın yeni yönetim anlayışı olmuş. Yazıklar olsun..

  • Akbank Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön