12 Nisan 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

4737024 müşteri nosunda kullandığım hesabımdan Aralık 2012 için hesap işletim ücreti kesilmiştir ve ancak işin ilginç yanı söz konusu hesabımda 2012 yılına ait bir işlemim bulunmamaktadır.


Bankaya bu konuda bu ücretin iadesi için başvurduğumda ise otomatik ödeme talimatı gibi öneriler sunulmakta, ama benim sorduğum işlem olmadan neden ücret alındığı ile ilgili bir cevap verilmemektedir. Ben hesabıma para yatırmamış olsam herhangi bir ücret alamayacak olan bu banka, para yatırır yatırmaz bu parayı tahsil etmektedir. Eğer ücret alınacaksa bu konuda arayıp bilgi vermektense, direkt olarak hesaptan nasıl tahsil edebiliyor?


Konu hakkında bu kez detaylı ve anlamlı bir açıklama bekliyorum.

Çağatay 70 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay17 Nisan 2013

    Daha önceki yanıt kelimesi kelimesine tekrar mailime ulaştı. Bu açıdan istikrarlı(!) bir banka. Ancak kendi açımdan, bu şartlar altında kendileri ile çalışamayacağım bir banka oldular.Sonuç: kredi kartımı iptal ettirdim.

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön