15 Nisan 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti!

2001 yılından bu yana Akbank ile çalışıyorum. Bolu şubesinde ticari hesaplarımda var kredi kartlarını kullanıyorum, kredim devam ediyor. Bolu şubesi daha önce yapılan hesap işletim ücreti iade etmesine rağmen, bu kez bireysel kredimi ödemek için yatırdım paranın yarısını hesap işletim ücreti altında keserek 225 TL alıyor ve ben kredimi ödeyemiyorum. Kredi notumu etkiliyor.


Şubeyi arıyorum daha önce de kesinti yaptınız ancak iadesini hemen gün içinde yaptılar, şu anda 225 TL'yi iade edemezlermiş. Sebep daha önce kestin iade ettin aynı kişiyim ben madem iade edemiyorsun daha önce nasıl oldu? Paramın iadesi için tüm yasal yollara başvuracağım. Kafalarına göre para kesintisi yapıyorlar.

Nurhan 291 Okunma

Cevaplar

  • Nurhan16 Nisan 2015

    Biraz önce Akbank dan aradılar, çözümleri, cevapları aynen şöyle; . Nurhan hanım maalesef iade işlemi yapamıyoruz. Kurallarımız gereği. Madem daha önceki kesintiyi neden iade ettiniz diyorum, şu anda iade edemiyoruz diyorlar. Tüm yasal yollara başvuracağım bir kuruş dahi olsa insanları sömürmekten vazgeçsinler artık. Kafalarına göre iş yapıyorlar.

  • Akbank Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön