13 Ocak 2014

Akbank Hesap Ekstresi Talebime Cevap Vermedi!

Akbank'tan 25 Aralık 2013 tarihinde Şırnak Silopi Şubesinden son 10 yılda çekmiş olduğum tüketici kredilerinin dosya masrafını gösterir ekstreleri talep etmiştim. Ancak bu talebime en kısa zamanda size bilgi verilecek şeklinde cevap verildi. Bu tarihe kadar beklememe rağmen tarafıma talebim ile ilgili herhangi bir cevap verilmemiştir.


Ayrıca yine Akbank'ın İstanbul Bahçekapı Şubesindeki son 10 yılda çekmiş olduğum tüketici kredilerinin de dosya masrafını gösterir ekstrelerinin de gönderilmesini istiyorum. Talebime cevap verilmesini istiyorum.

Reşat 97 Okunma

Cevaplar

 • Reşat07 Mart 2014

  Akbank bugüne kadar şikayetimi değerlendirememiş ve şikayetime cevap dahi vermemiştir. Her defasında Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir şeklinde mesaj yollayarak oyalamaktadır.

 • Reşat20 Şubat 2014

  Akbank müşteri hizmetleri talebim ile ilgilenmemekle birlikte cevap vermek tenezzülünde bulunmamaktadır. Bana her defasında Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir şeklinde mesaj yolladıktan sonra cevap vermeyerek oyalamaktadırlar.

 • Reşat17 Ocak 2014

  Cevap Verilmemiştir.

 • Akbank Temsilcisi13 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön