25 Mart 2013 #1706001

Akbank Hesap Ekstresi Gelmiyor!

3 Yıl önce Akbank'tan Taşıt Kredisi Çekmiştim. Hesap Özetini her ay mail veya posta yoluyla göndermesi gerekirken hesap özeti doğru düzgün elime ulaşmıyor. 20.03.2013 tarihinde Kredi çektiğim şubeye gittim ve Kredimin Yasal Takipte olduğu için ekstre vermediler sadece takibe girmeden önceki aylara hesap ekstresi verebildiklerini söylediler.


Ancak Akbank'ın yasal takip bürosuyla yaptığımız bir anlaşma var 5 aydır düzenli olarak günü gününe saati saatine ödeme yapıyorum ancak yapmış olduğum aylara ait hesap ektresini mail veya posta yoluyla hiç bir şekilde elime ulaşmıyor. bankaya gittiğim zaman hesap ekstresi vermiyorlar ve bu konuda gerekli yanlışlarınızın düzeltilmesini ve bilgi verilmesini istiyorum.

Çiğdem 172 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön