17 Haziran 2014

Akbank Hesap Döküm Ücreti Aldı!

21.02.2012 tarihinde açılmış olan hesabımın açılış tarihinden itibaren bugüne kadar yapılan tüm hareketlerin yer aldığı bir hesap dökümü almak için gün içinde 10'u aşkın 4442525 ile görüşmeme rağmen isteğim bir türlü gerçekleştirilmedi.


Sabahtan Akbank şubenizden bu hesap dökümünü talep ettiğim de de çıkarılan sayfa başına günümüz şartlarında yüksek denebilecek bir rakam olarak 50 tl istenmiştir yani toplam olarak 200-250 tl gibi bir rakam istenmektedir.


Ben bu kadar basit bir belge için 200 tl filan ödemek istemiyorum. En kısa zaman da tarafıma hesap dökümünün tümünün yollanmasını istiyorum. Yapılan onca reklama gerçekten yazık günah boşuna müşteri memnuniyetinden filan bahsetmeyin.

Filiz 280 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön