24 Nisan 2014

Akbank Hesabımı Kapatmadı

Yaklaşık olarak 4 yıl önce Diyarbakır Ofis Şubeden kullandığım ve çoktan kapatılmış olan bir kredimden dolayı açılmış olan vadesiz mevduat hesaplarını kapatmakla alakalı şuan sıkıntı yaşıyorum. 20 gün kadar önce Tekirdağ Çorlu Emlak Konutları Şubeye konu ile ilgili başvurumu yaptım, Ofis Şubeye mail atıldı,talimat fakslandı.


2-3 gün üst üste gittiğimden görevli müşteri şubede beklemektedir şeklinde de yazmasına rağmen Ofis Şube görevlilerinin başına birşey geldi. Sanırım hala cevap yok, hesabımı kapatmakla alakalı bir çalışma yok. Açık görünen Diyarbakır ofis şubedeki hesabım üzerindeki hareketsiz hesap şerhinin kaldırılarak ivedi olarak kapatılmasını istiyorum.

Yaşar 189 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar30 Nisan 2014

    bir banka düşünün 1 aydır bir dilekçenin gereğini yapamamış,şubesinden haber alamamış,basit bir hesabı kapatamamış..kredi kullanacaklar kredi kullanmadan önce bunlarıda hesaba katsınlar..olay sadece 1-2 puan düşük faiz oranı ya da 50-60 tl uygun masraf değil..kredi haricinde müşteriyi böyle tırmandırıyorlar mı tırmandırmıyorlar mı birazda olay bu..

  • Yaşar28 Nisan 2014

    telefon ya da maille iletişime geçen olmadı bugüne kadar

  • Akbank Temsilcisi24 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön