05 Şubat 2014

Akbank Hesabımdan Mükerrer Çekilen Parayı Ödemiyor

12/01/2014 tarihinde Migros'tan yaptığım bir alışverişte Neo kartımdan üst üste iki kere 114.28 TL çekildi. Migros'la yaptığım görüşmede hesaplarında tek çekim göründüğünü söyleyip Akbankla görüşmemi söylediler.


Akbanka durumu anlatır bir dilekçe yazdım. Ama iade işlemini Migros'un yapması gerektiğine dair cevap aldım. Şu anda Migros ve Akbankın arasında kaldım. İkisinden biri paramı aldı ve ödemeyi inatla reddediyor. Akbank'ın maaş müşterisi olmama rağmen bu kadar ilgisiz ve pasif davranmasına şaşırıyorum. Bu konuyla ilgilenecek bir müşteri temsilcileri bile yok.

Suphi 57 Okunma

Cevaplar

  • Suphi17 Nisan 2014

    Akbank kendilerine gönderdiğim dilekçeye 2 aydır dönüş yapmıyor. Bu kadar kullanıcı düşmanı bir banka görmedim

  • Akbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön