07 Şubat 2014 #2281674

Akbank Hesabımdan Kesinti Yaptı

Maaşımı Akbank'tan alıyordum. 3 yıl önce patronumuz Ziraat Bankasıyla çalışmaya başladı ama Akbank'ta ki hesabımı hala kullanıyordum. Bu bankaya ait kredi ve kredi kartlarım mevcuttu kredi kartlarımı kapattım ve taksite böldürdüm.


2 gün önce bu bankadaki mevduat hesabıma 78 TL para yatırdım orada dursun diye dün bir baktım 60 TL'sini almışlar sebep 1 yılda 2 kez alınıyormuş hesap işletim ücretiymiş 1.'yi ne zaman aldılar bilmiyorum hiç fark etmedim. Şimdi soruyorum kredi kartına yıllık 85 kesiyorsunuz arayınca iade ediyorsunuz maaş kartına yada mevduat hesabından yılda 120 TL nasıl alırsınız? Var mı başka böyle kesilen merak ediyorum. Benim sorduğum kimsede yok ta beni seçmişler sanırım?

Bayram 65 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön