20 Şubat 2013

Akbank Hesabımdan Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum!

Akbank 15.02.2013 tarihinde yurtdışından şahsıma wire transfer yöntemiyle gönderilen 120 dolarlık havalemin, 20 dolar masraf, 15 dolarda hesap işletim ücreti olmak üzere toplamda yaklaşık %30'unu kesti. 120 dolara nasıl 20 dolar masraf kesilir. Maaş hesabı müşterisinden nasıl 6 aylık 15 dolar hesap işletim ücreti alınır. 2 ücretinde tarafıma acilen iadesini talep ediyorum. 2 konuda da hiçbir bilgim yoktu. USD hesabım açılırken bana ne hesap işletim ücretiyle ne de komisyon oranlarıyla ilgili bilgi verilmedi. Aksi halde dolar hesabımdan başlayarak bankanızla tüm irtibatımı keseceğimi taahhüt ederim.

Hakan 47 Okunma

Cevaplar

  • Hakan10 Nisan 2013

    2 ücreti de iade etmediler. Standart kalıp emaillerin ötesinde bir dönüş bile yapılmadı. Önce dolar sonra TL hesaplarımı kapattım. Geriye sadece kredi kartım kaldı ki en kısa sürede onuda kapatıp bu bankayla tüm ilişiğimi keseceğim.

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön