07 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1782352

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücretini Kaçırıyor!

Mevduat hesabıma, her para yatırıldığında, ne kadar yatırılırsa anında o parayı hesap işletim ücreti adı altında çekiyorlar. Bugünde 16 TL. Havale yatırılmıştı çekmişler. Zor durumda sokakta falan kalsam , o para acil lazım olsa, ortada kalacağım. Topu topu iki kez hesabı kullanıyorum. İnat ettim kullanmayacağım. Toplamda 50 TL çekmeleri gerekiyormuş. Bakalım nasıl alacaksınız.


Kredi kartı alana zorla hesap açtırıyorsunuz, istemediğimiz halde, sonrada hesap işletim ücreti alıyorsunuz. Kapatın hesabı istemiyorum. Bana Mevduat hesabı lazım değil ve neo kartta lazım değil.

Gonca 29 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler