26 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1976686

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Akbank Ankara Bağdat caddesi şubesinde küçük bir TL hesabım vardı. Birde dolar hesabı açtılar. Geçende hiç dolarım yoktu dolar satın almak için subeye gittim internetten dolar alırsan karın olur dediler. Bende internetten Akbank üzeri dolar aldım. Anında 15 dolar hesap işletim ücreti almışlar. Zaten lira hesabımdan alıyorlar ayrıca bu paramı da almaları çok zoruma gitti.


15 dolarımı istiyorum dolar hesabımı kullanmak istemiyorum kapatın ve dolarımı iade edin dedim etmediler. Akbank Ankara Bağdat şubesi döviz hesap numaram. 1316***'dır. 15 dolarımın iadesini istiyorum.

Mehmet Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler