30 Aralık 2014

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı

Akbank hesaptan 2 adet ödeme talimatı verenden hesap işletim ücreti almadığını söylüyor. Ancak hesabımdan 2 adet ödeme talimatı olmasına rağmen 6 ay için 55 TL ücret kesmişler. Üstelik iyi bir müşterileri olmama rağmen. Bankaya başvurduğum halde şikayetimi dikkate almadılar. Kendilerine olan güvenimi yok ettiler. Bir firma yöneticisinin sözü aklıma geldi müşteri güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" diyordu. Maalesef Akbank'ta diğer bankalar gibi küçük hesaplar peşine düşmüş.

Ahmet 232 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet11 Şubat 2015

    Ödeme talimatım olduğu halde yeni talimat olmadığı gerekçesiyle olumlu işlem yapılmadı. Halbuki 2 adet ödeme talimatım vardı. Ancak sürekli olması değişiklik yapılmaması gerektiğini öğrendim. Eskiden talimat verip ayrıldığınız ve geri aynı talimatı verdiğinizde eski gibi değerlendiriliyor.

  • Akbank Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön