09 Eylül 2013 #2001412

Akbank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Akbank'taki hesabımda 2 fatura ödeme talimatım olmasına rağmen 50 TL hesap işletim ücreti kestiler. Müşteri hizmetlerini aradığımda hesap işletim ücretinin iadesinin mümkün olmadığı söylendi. Şikayet talebimi aldıklarını söylediler. Bunun üzerine Akbank ile olan bütün ilişiğimi kestim.


Daha sonra telefonla aradılar ve 50 TL chip para yükleyebileceklerini söylediler. Tekliflerini kabul etmedim. Telefonla arandıktan sonra aynı gün şikayet talebimin olumsuz olarak yanıtlandığına dair E-posta aldım. Bu adeta sen kovmadın ben istifa ettim olayıdır.

Tansu 47 Okunma

Cevaplar

  • Tansu31 Ekim 2013

    kopyala yapıştır mantığının ötesine geçmelerini ümit ederim.

  • Tansu09 Eylül 2013

    Ben bankayla ilgili şikayetlerimi zaten akbank.com,müşteri hizmetleri vs. üzerinden bildirdim. Bankanın bu samimiyetsiz tutumundan herkesin haberi olsun diye burda paylaştım. Akbank'tan herhangibir talebim yok.

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön