26 Nisan 2013 #1765842

Akbank Hesabımdaki Paradan İki Kere Komisyon Kesildi!

Nisan ayında Almanya dan annem hesabıma 1100 Euro gönderdi. Gönderdiğinde 12, 78 Euro kesilmiş. Para hesabıma 2 hafta sonra geçti ve yatan 1087. 22 Euro dan tekrar 14, 47 + 0, 72 Euro kesildi! Yani toplamda 27, 24 Euro Komisyon kestiler benden. (Almanya dan ben eğer para yattıktan sonra 1 ay çekmezsem parayı, komisyon çekilmeyeceği söylenmişti).


Bu ne bıktım artık. En kısa zamanda hesaplarımı kapatacağım ve Tüketici haklarına sizi şikayet edeceğim. Şubat ayında da yurt dışından Müşteri Hizmetlerine ulaşmaya çalıştım telefonlarıma cevap verilmediği yetmemiş gibi birde telefon faturası geldi bununla ilgilide şikayetimi bildirdim ama kimsenin umurunda değil.

Gizem 106 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön