11 Mayıs 2013 #1792093

Akbank Hesabımdaki Blokeyi Kaldırmıyorlar!

31. 10. 2012 tarihinde hesabımı kapattırmak için Gebze Akbank şubesine işimden izin alarak gittim hesabımda 8.16 lira param var ve bloke olarak gözüküyor bankadan 40 lira hesap işletim ücreti borcu var dendi ödedim hesabın kapanması için talimat verdim (yazılı olarak) ancak hesabımdaki bloke kalkmadan hesabımı kapatamıyorlarmış.


Bir başka birgün tekrar işimden izin alarak hesabımı kapattırmak için bankaya gittim müşteri temsilcisi blokeyi kaldırmak için teknik destek aldı yine kaldıramadılar daha sonra 3 kere telefonla aradım temsilciyi blokenin merkez tarafından kaldırılacağını ancak ne zaman olduğunu bilmediklerini söylediler bence hesap işletim ücreti almak için hesabımı kapattırmıyorlar.

Cem 444 Okunma

Cevaplar

  • Cem23 Haziran 2013

    sorunum hala devam etmekte ve tarafıma hiçbirşekilde bi cevap gelmediiletişim kurulmadı

  • Akbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön