21 Eylül
Yorum Yap
#10935245

Akbank Her Sene Üyelik Aidatı Yansıtılır!

Akbank'tan 10 yıldır kullandığım Axess Wings kredi kartım var. Her sene üyelik aidatı yansıtılır her seferinde aylık belli bir harcama sözü verip üyelik aidatı iade edilirdi. Her seferinde aylık harcama sözünü fazlası ile harcadım. Borcumu geciktirmeden ödedim. 10 yılın şerefine 10 yıllık sadık müşteri olmak ödülü bu sene sadece yarısını iade ettiler.


Sebebi de bu seneki kriterleri göre sadece yarısını iade ediyorlarmış. Her sene aylık harcama sözünü fazlası ile harcamak yeterli olmuyormuş. Akbank iki defa iade için çağrı merkezini aradım sonuç sıfır.

Nuri 351 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Eylül

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler