18 Mart 2013 #1691642

Akbank Her Ay Sormadan Farklı Başlıklar Altında Para Kesiyorlar!

Akbank'ın maaşlı müşterisiyim. Hesap hareketlerime baktığımda Mkk Ücreti adı altında hesabımdan kesinti yapıldığını görüyorum. Bu gereksiz ve ne olduğunu anlamadığım ve tarafımca yapılmayan işlem ücretinin kesilmesini istemiyor ve kesilen ücretlerin geri ödenmesini talep ediyorum. Ben böyle bir banka görmedim. Her yerde bir şekilde para alıyorlar. Yahu hesabımdan sormadan nasıl para kesiyorsunuz anlamadım gitti. Derhal aldığınız paranın geri verilmesini istiyorum.

Selçuk 178 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk19 Mart 2013

    Hem bana sormadan çatı hesabı açıyorsunuz, hem de yatırım fonu hesaplarında MKK adına para çekiyoruz diyorsunuz. Ne diyim ki.

  • Selçuk18 Mart 2013

    Hep aynı cevap, bekliyoruz bakalım, ne zaman detaylı bilgi verecekler.

  • Akbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön