11 Nisan 2013 #1736853

Akbank Hayat Sigortası İptali!

Şubat 2012' de kullanmış olduğum konut kredisine mecbur olduğunu zannettiğimden hayat sigortası yapıldı ses çıkarmadım. Fakat 2013 şubat ayında kredimin bir yılını doldurmasını müteakiben benim istek ve rızam dışında otomatikmen hayat sigortası yapıldı. Akbank çiğli izmir şubesine hayat sigortasını istemediğime dair bizzat başvurarak dilekçe yazdım ve kabul ettiler hesabıma paranın yatacağını söylediler.


Ancak aradan 2 ay geçmesine rağmen 211 liralık hayat poliçesinin geri ödemesi hesabıma halen yapılmadı. Akbank biz tüketicilerden bir gün bile ödemelerimizi geciktirdiğimizde hemen faizi ile almaktayken ben kendi paramı neden alamamaktayım?

Oktay 3.105 Okunma

Cevaplar

  • Oktay06 Mayıs 2013

    akbank sorunu çözdü

  • Oktay15 Nisan 2013

    şikayetim ile ilgili AKBANK tan hala dönüş olmadı

  • Akbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön