29 Ocak 2014 #2263395

Akbank Hayat Sigortası İadesini Yapmıyor!

Tam tarihi hatırlamasam da 2013 yılının kasım ayında Akbank 8. Kolordu şubesinden kullanmış olduğum kredimi kapattım ve bu kredi için kesilen hayat sigortasının kalan tutarının iadesi için dilekçe yazdım. Uzun süre dilekçeme cevap alamayınca 8. Kolordu şubesi/Elazığ şubesinde çalışan E*** hanıma konuyla tekrar ilgilenmesini rica ettim, kendisinin ilgililerle görüşmesi sonucu paranın hesabıma gönderildiğini söylemişler.


Hesaplarımı kontrol ettiğimizde yatan herhangi bir tutar olmadığını tekrar ilgililere belirtti hatta E*** hanım hesap hareketlerimin ekran görüntüsünü bile ilgililere göndermesine rağmen üstüne tekrar şikayet dilekçesi yazdığım halde ne Akbank'tan nede Avivasa'dan bir dönüş olmadı ve param yatırılmadı. Her iki firmadan da şikayetçiyim!

Yalçın 77 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön