10 Eylül 2013 #2003871

Akbank Hayat Sigorta Poliçemi Güncellemiyorlar!

2009 Eylül ayında konut kredisi çektim. Zorunlu hayat sigortası yapıldı. 92 bin liralık kredi kullanmıştım. Çeşitli gelişmeler sonucu kısmi ödemeler yaparak 92 liralık anapara borcumun 10500 gibi bir rakamlara çekme imkanım oldu. Hayat sigorta poliçem 10 yıllık yapıldı-ana miktarına göre miktarı belirlendi.


Vefat durumunda anapara borcunuzun tamamı ödenecek dediler. Sorunum şu, ben kısmi kapama yaptığım ve anapara borç tutarım şu an 10500 gibi bir rakamlara çekildiği halde bana hala neden 70 bin lira anapara borcum kalmış gibi poliçe bedeli ödettirilip poliçe bedelim güncellenmiyor. Akbank bu durumu sigorta şirketine, sigorta şirketi de Akbank'a atıyor bu durumu. Oysa sigorta şirketi kendi şirketi.

Özgür 54 Okunma

Cevaplar

  • Özgür13 Eylül 2013

    Firma sigorta şirketine sigorta şirketi firmaya atıyor topu. Çözüm üretmeye çalışan yok.Siz çözemiyorsanız biz devreye girelim diyen yok.

  • Özgür10 Eylül 2013

    Ben zaten bu yolu denemiştim. Ama AKBANK ta görüştüğüm ve ilgili sigorta kuruluşu ile görüştüğüm hiç bir personel çözüm için çabalamadı. Makul yaklaşmadı.

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön