14 Şubat 2013 #1632775

Akbank Hatalı Bilgi Verilmesi Sonucu Mağduriyetim Giderilmedi!

1 Şubat 2013 Günü temsilci ile yaptığım görüşmede MTV taksit kampanyasının 15 şubata kadar devam ettiği yönünde tarafıma bilgi verildi. 7 Şubatta limitimin yeterliliğini öğrenmek için tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Ancak bu sefer taksit kampanyasının devam etmediği, verilen bilginin yanlış olduğu söylendi. Bu durumun incelenerek, mağduriyetimin giderilmesini talep ettim. Yapılan incelemeler sonucunda tekrar görüştüğümde, daha önce ki görüşmelerde bir hatanın söz konusu olmadığı söylendi. Yani alenen yalancılık itham edildi.


Mağduriyetimin giderilmemesi halinde yasal haklarımı kullanacağımı bildirdim. Ve aynı gün gelen mailde hatalı bilgi verildiği kabul edilmiş ancak talep reddedilmiştir.

Ozgurbayer 46 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 21/02/2013 tarihinde e- posta yolu ile bilgi verilmiştir. Müşterimizin talebi tekrar değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Ozgurbayer26 Şubat 2013

    Konu ile alakalı ne kadar ilgisiz olduğunuzu gerçekten çok güzel ispatladınız. Keşke konu ile ilgili tarafıma göndermiş olduğunuz mail'i burada da paylaşsaydınız. Bakın tekrar söylüyorum; 01.02.2013 tarihli görüşmede tarafıma MTV taksit kampanyasının devam ettiği bildiriliyor, 07.02.2013 tarihinde ödeme yapmak istediğimde verilen bilginin hatalı olduğu söyleniyor ve mağdur ediliyorum. daha sonra mağduriyetimin giderilmesi konusunda hiçbir şekilde yapıcı davranılmıyor. Tarafımca konu buraya aktarılınca tekrar inceleme yapılıyor ancak gönderilen e-mail'de verilen cevap talebimle alakasız! Verilen cevapta 01-31 Ocak tarihleri arasında ödemeniz bulunamamıştır şeklinde saçma bir cevap veriliyor. Ya çözüm bulmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz, ya da bu talepler bir program tarafından otomatik cevaplanıyor. gerçekten çok komik!

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön