04 Nisan 2015

Akbank Hatalı Bilgi ve Yanlış İşlem Yapıp Birde Hakaret Ediyorlar

Akbank ben 20001*** müşteri numaralı mudi 20/03/2015 tarihinde Akbank tahsilat servisini arayıp Akbank'a kredi kartı ve yapılandırmada olan artı para hesabımın olduğunu ve şubeye gidemeyeceğim için buna yardımcı olabileceklerini sordum kendileri de bana o gün için 3655 TL yatırırsam Akbank'a olan tüm borcumun biteceğini ilettiler.


Ogün parayı kredi kartıma yatırıldıktan sonra tekrar aynı servisi aradım ve parayı yatırdığımı ve Akbank'a olan başka borcumun olup olmadığını kontrol etmelerini istedim ve beni hatta bekletip kontrol ettiler. Bana borcumun olmadığını ilettiler. Üstüne basa basa yapılandırmadaki artı param ve kredi kartımın ödenip ödenmediğini sorduğumda borç tamamı ödendi dendi.

Fatih 377 Okunma

Cevaplar

  • Fatih15 Nisan 2015

    Banka alacaklı olduğu zaman günde 16 kere arar ama suçlu olduğu dosyada nedense 16 gündür bir kere bile geri dönüş yapmamaktadır. BDDK kanalı ilede şikayetimi ilettim ve Akbank ın genelde danışmanlık firmalarıdaki elemanları çalıştırdığı için bu sorunlar sürekli yaşanmaktadır diye cevap aldım.

  • Akbank Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Fatih04 Nisan 2015

    Borcumun tamamı kapanmıştır şeklinde sesli kayıt sisteminde teyit aldım. Daha sonra 31/03/2015 tarihinde internet bankacılığına girdiğimde vadesiz hesabımda bloke olduğunu gördüm ve hemen çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezindeki temsilci artı hesabımda borç olduğunu iletti. Durumu kendilerine anlattım ve kontrol ettiklerinde kredi kartı borcumun kapatıldığını ama kartta 771 TL artı limit bırakılarak yapılandırmada olan tutarın kapatılmadığını ilettiler. Daha sonra yetkili istedim hatta ve yetkilide borcumun olduğunu iletti ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Ben mağdur olduğumu söylememe rağmen yapacak bir şey yok olan olmuş diyip sanki tefeci gibi benim paramı resmen gasp ettiler. Ben yine 01/04/2015 tarihinde tahsilat servisini aradım işlemlerin neden böyle olduğunu öğrenmek için ve tam 4 tane temsilci yaptıkları işi bilemedikleri için birbirine aktardı. En son bağlandığım temsilci benimle görüşme yapmak istemedi ve görüşmeyi sonlandırırken bağırmamın üzerine bugüne kadar görüştüğüm tüm temsilcilerin üstüne suç atmaya başladı ve tahsilat servisinden borç kapama işlemi yapılmadığı ve özellikle yapılandırmada olan ve gecikmede olan artı hesapları hiçbir şekilde kapatamadıklarını iddaa etti bende o zaman bana nasıl borç bilgisi verdiler diye sorduğumda cevap veremediler ve daha sonra bu kişinin yetkilisi emre diye biri geldi hatta oda temsilcinin yaptığı gibi diğer görüştüğüm temsilcilere suç attı ve kredi kartımdaki 771 TL vadesiz hesabıma aktarılarak yapılandırmada olan artı hesabımın gün sonu işlemleri sonunda kapatılacağını iletti ve bu konuda sesli kayıt altında bana taahhüt verdi. 04/04/2015 tarihinde internet şubesine baktığım verilen sözün yerine getirilmediğini görmekteyim bu yapılan resmen adam kandırma ve gasptır başka bir şey değil. Bu yapılan işlemin düzeltilmesi hatalı bilgiler aktaran tüm temsilcilerin cezalandırılması ve bu borcumun artık kapatılmasını istiyorum ve bu konuyla ilgili tek bir kuruş bile fazladan ödemek istemiyorum eğer arada oluşabilecek fiyat farkı varsa gidin yanlış bilgi veren temsilci ve yetkili diye oraya koydunuğuz ne oluğu belirsiz kişilerden alın. Benim şubeye gidebilme gibi bir imkanım yok bunu defalarca söyledim ben. Sadece hafta sonu şubesine gidebiliyorum. Bugün yine İstanbul Kadıköy deki palladium alışveriş merkezinde bulunan hafta sonu şubesine gideceğim çünkü emre bey bana öle bilgi verdi bir sorun olursa oradaki şubeye git yardımcı olacaklardır dedi. Bu konu ivedi bir şekilde çözülmediği takdirde sırasıyla şikayetlerime devam edeceğim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön