07 Mayıs 2013 #1783703

Akbank Harcama Ve Ödemeler!

Ekteki resimde de görüleceği gibi kredi kartımla fatura ödemesi yapıyorum ödeme ücreti olarak 0, 5 tl alınıyor. Aynı faturayı maaş hesabımdan ödüyorum para alınmıyor. Ayrıca daha ilginci PTT şubesinden kredi kartıma para yatırıyorum 2, 5 tl borç ödeme ücreti alınıyor. Bu konuya itiraz ediyorum.


Bununla kalsa gene iyi Nisan ayı su faturamı 09 Nisan da ödüyorum. Akbank bu parayı Aski ye göndermiyor. Ben bu faturayı (dün) maaş hesabımdan ödüyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum bana "9 nisanda ödediğiniz Nisan ayı faturası, dün ödediğiniz fatura ise mayıs ayı faturası" diyor. Ama biz daha 6 mayıstayız. Paramın ödenmesini ve bu gibi haksız yapılan kesintilerin tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

Fatih 74 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön