Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yunus sonuçtan hiç memnun değil

Akbank Harcama İtirazı İletilmedi

363
Yunus
Yunus 04 Şubat 17:06

Akbank kartım ile internet üzerinden yaptığım alışverişlerde ürünlerim hiçbir şekilde tarafıma ulaşmadı itirazımı Akbank'a ilettim fakat hâlâ itirazımı göndermediler gereğinin yapılmasını talep ediyorum mağdur edildim lütfen konu ile ilgili aksiyon alınsın.

Gelişme
Gelişme

07 Şubat 21:20

Akbank kartım ile internet üzerinden yaptığım alışverişlerde ürünlerim hiçbir şekilde tarafıma ulaşmadı itirazımı Akbank'a ilettim internet sitesine ulaşamadığımı herhangi bir iletişim numarasına ulaşamadığımı belirttim. Yaptığım alışverişlerde adı geçen ödeme firmalarını belirttim ürünleri belirttim tarafıma ulaşması gereken tarihi belirttim ve şikayetimi Akbank'a ilettim ama hâlâ benden alışveriş yaptığım siteyi yaptığıma dair belgeler istiyorlar zaten hepsi sisteminizde mevcut sizinle aynı bilgilere sahibim. Akbank dolandırıcılara finansman sağlıyor itirazımı dikkate alın ve adı geçen firmalara iletin aksiyon alınsın mağdur edildim lütfen yardımcı olun aksi takdirde şikayetimi üst mercilere taşıyacağım.

07 Şubat 21:15

Akbank kartım ile internet üzerinden yaptığım alışverişlerde ürünlerim hiçbir şekilde tarafıma ulaşmadı itirazımı Akbank'a ilettim fakat hâlâ itirazımı göndermediler gereğinin yapılmasını talep ediyorum mağdur edildim lütfen konu ile ilgili aksiyon alınsın.

Akbank Logo
Akbank04 Şubat 17:08
Yunus
Yunus04 Şubat 19:27

Sürekli aynı cevabı alıyorum 3 iş günü içinde firmaya iletilecek dediniz hâlâ iletilmedi dikkate alınmıyor anlaşılan eğer bu şekilde süreci uzatmaya yönelik aksiyon alınmaz ise şikayetimi farklı ve üst mercilere taşıyacağım.

Yunus
Yunus07 Şubat 20:31

Hem harcama İtirazımda hem de burada belirttiğim gibi alışveriş yaptığım internet sitesine veya iletişim numaralarına ulaşamıyorum itirazımı iletmemek için çaba sarf ediyorsunuz benden saçma sapan belgeler istiyorsunuz zaten alışveriş yaptığıma dair belgeler elinizde bulunuyor. Şikayetimi ödeme yönteminde adı geçen firmalara bile iletmiyorsunuz. Sizi BDDK'ya şikayet ettim eğer bu konuyu dikkate almamak için uğraşmaya devam ederseniz daha üst mercilere ileteceğim dolandırıcılara imkan sağladığınız için hakkınız da inceleme talep edeceğim bilginize.

Yunus
Yunus23 Şubat 15:10

Lütfen itirazımı iletir misiniz artık mağdur olduğumu kaç defa söylemem gerekiyor neden dikkate almıyorsunuz?

Yunus
Yunus3 hafta önce

2 ay oldu Akbank hâlâ harcama itirazımı firmaya iletmemiş sizi kesinlikle CİMER'e şikayet edeceğim.

Benzer Şikayetler

profile
159
5 gün önce

Akbank Para İademi Yapmıyor

10 Şubat 2023 tarihinde internet alışverişi yaptıktan sonra ödeme sırasında Akbank mobilde sıkıntı yaşandığı için tahsilatım gerçekleşmedi. Bende ödemeyi başka bir banka hesabımdan yaptım. Yaklaşık 10 dakika sonra telefonuma bildirim geldi ve ödeme işlemi gerçekleşti diyordu. Aldığım tek ürün için 2...

Akbank Para İademi Yapmıyor
profile
553
3 hafta önce

Akbank Harcama İtirazı Red

21.02.2023 tarihinde devletin bütün resmi kurumlarına kayıtlı cep bilek denen bir siteden 15.965.88 TL EFT havale yaparak alışveriş yaptım tarafıma resmi e fatura düzenlendi fakat ürünüm gelmedi. Daha sonra akabinde harcama itirazı doldurun dediler doldurup gönderdim simdi banka bana Savcılıkla görü...

profile
454
26 Ocak

Akbank Harcama İtirazım

Bundan 7 ay önce birden fazla harcamada bulundum. Alışveriş yaptığım site dolandırıcı çıktı harcama itirazımı 14.07.2022'de verdim tam üzerinden 192 gün geçmesine rağmen olumlu veya olumsuz yanıt gelmedi. Çok mağdur oldum Akbank'tan şikayetçiyim.

profile
519
04 Ocak

Akbank Harcama İtirazını Dikkate Almıyor.

12.12.22 tarihinde onayım olmadan kredi kartımdan alışveriş yapıldı 18.12.2022 ve 19.12.2023 Akbank harcama itirazında bulundum dikkate almıyor Sonuçlandırmıyor Akbank müşterilerini mağdur Ediyor SMS onayı almadan nasıl olur kartımdan çekim yapılabilir akıl alır gibi değil. Mağduriyetin çözülmesini ...

profile
639
15 Aralık 2022

Akbank Para İadesini Yapmıyor

18.11.2022 tarihinde kredi kartımdan bilgim dışında alışveriş yapılmıştır, güvenlikle ilgili mesaj gelmeden direk harcama tutarı çekilmiştir Bankayı aradım harcama itiraz formunu mail ile gönderdim ve kredi kartını kullanıma kapattım. Bugün 15.12.2022 yapılan işlem bu tarihe kadar para iade işlemi b...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .