Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif sonuçtan memnun

Akbank Harcama İtirazı Formu Geri Dönülmüyor

480
Elif
Elif 21 Mart 17:13
Çözüldü

13 Şubat 2023 tarihinde iletmiş olduğum harcama itirazı formu hala incelemededir. Akbank kredi kartlimitlerimi düşürdüm tüm hesaplarımı da kapatacağım bu kadar insanı mağdur bırakan bir durum daha olamaz bir daha Akbank ile asla çalışmak istemiyorum.

Akbank Logo
Akbank21 Mart 17:14

Benzer Şikayetler

profile
2.332
4 gün önce

Akbank Taksitli Nakit Avans

Akbank kredi kartımda limit olmasına rağmen, nakit avans ne de taksitli nakit avans işlemi gerçekleştiremiyorum. Merkez Bankası kararını geri çekmiş olmasına rağmen mağdur ediliyoruz. İşlemin gerçekleşmesini taksitli nakit avans işleminin geri açılmasını rica ederim.

profile
2.596
4 gün önce

Akbank Nakit Avans Çekemiyoruz

Akbank kredi kartımda limit olmasına rağmen para transferi, nakit avans ne de taksitli nakit avans işlemi gerçekleştiremiyorum. Merkez Bankası kararını geri çekmiş olmasına rağmen mağdur ediliyoruz. İşlemin gerçekleşmesini nakit avans işleminin geri açılmasını rica ederim.

profile
1.848
5 gün önce

Akbank Nakit Avans Limit Belirsizliği

Akbank müşterisiyim. Hem kredi karım var hem de hesap kartım var. Kredi kartında limitimin olmasına karşın nakit avans çekemiyorum. Ayrıca kafalarına göre bir bakıyorum avans limitini düşürüyorlar sonra yükseltiyorlar tekrar düşürüyorlar anlamıyorum ne yapmaya çalıştıklarını. Mağduriyetimin giderilm...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
1.348
6 gün önce

Akbank Nakit Avans Taksitli

Akbank'ta 88 bin tl olan kredi kartımda şu an limit tamamen boş olmasına rağmen taksitli nakit avans vermiyor. 80 bin tl'ye kadar avans limitimin açık olması gerekirsen banka kendi kendine bu duruma engel oluyor. İhtiyaç anında insanları mağdur eden bir bankasınız.

profile
397
1 hafta önce

Akbank Kredi Limitimi Kullanamıyorum

Akbank limitim olmasına rağmen kullanamıyorum. Ödemesini zamanında yapmama rağmen bu sorunla karşılaştım. Lütfen gereken düzeltmeyi yapın. Kullanmayacaksam neden bu limit var anlamıyorum. Umarım bu mağduriyetim düzelir yoksa bu kartı kullanmama gerek kalmayacak.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .