16 Nisan 2013 #1745168

Akbank Harcama İtirazı!

Axess kredi kartımla sahibinden. com aracılığıyla bir telefon aldım. Telefonun toplam fiyatı 1500 tl ve bu tutarın yarısını **** ***** kredi kartımdan, yarısınıda ne yazık ki axess kredi kartımdan çektirdim. Ertesi gün telefon elime geçmedi ve ben aynı gün iki bankayada ödemenin iptali dilekçesini faxladım.


**** *** dilekçenin ellerine ulaştığı gün çekilen tutarı geçici olarak blokeye aldı ve bir ay sonra kredi kartı hesabıma alacak olarak geçtiler. Ama axess saolsun tenezzül edip defalarca aramama rağmen BEŞ AY sonra bizi ilgilendirmez sizin sorununuz şeklinde gayet basit bir cevap yazısıyla ÖDEYECEKSİNİZ çekmeseydiniz kardeşim tarzı bi ifadeyle başından savdığını sanıyor.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 04/03/2013 - 06/05/2013 21/06/2013 tarihinde posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Ahmet05 Kasım 2013

    şikayetimle ilgilenilmeye çalışıldı fakat hiçbir çözüm bulunnamadı çünkü çok geç kaldılar, para çoktan kumar sitelerine ulaşmıştı bile ve bana harcamadığım parayı ödettiler. Benim için akbank sayfası sonsuza kadar kapanmıştır.

  • Akbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön