30 Aralık 2015

Akbank Haksız Yere Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

Son dört rakamı ''8795'' ile biten kredi kartıma iki otomatik ödeme vermem karşılığında yıllık kart ücreti alınmayacağı belirtildi. Bende sözlerine binaen iki otomatik ödeme talimatı vermiş bulunmaktayım. Söz konusu banka yazın otomatik ödeme talimatı verdiğim gaz faturasına yaz aylarından ötürü ödeme gelmedi ve Akbank çalışanları yaz aylarında faturanız gelmedi deyip, yıllık kart ücretini yansıtmışlar.


Her ay ortalama bin liranın altında ödeme yapmadığım bu kartıma yıllık aidatı iade etmezlerse üzülerek kapatacağımı belirtmek istiyorum. Lütfen haksız olarak alınan bu ücreti otomatik ödeme yapmama rağmen yansıtmayın ve sözünüzü tutun.

Gökhan 83 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön