08 Temmuz 2015

Akbank Haksız Yere Kesilen Hesap İşletim Ücreti...

25 Mayıs 2015 tarihinde, Akbank müşteri hizmetlerindeki arkadaş, hGS iptali ile ilgili benim sorularım olmasına rağmen onay sorusu vs sormadan HGS' mi kapattı. Ben bu hesabi kullanmadığım için kapatacaktım.

Şimdi de 1 ay sonra HGS parası yatar diyorsunuz. Benden hesap açık diye haziran ayında işletim ücreti keseceksiniz, ben paramı alamayacağım dedim. Fakat müşteri temsilcisi, 25 Haziran'da para yatar, ATM'den hemen çekersiniz diye geçiştirdi. 25 Haziran'da saat 16.00'yı geçiyordu para yok! Ertesi günü baktım ki, 18.00'den sonra para yatmış ve banka hemen çekmiş! Ses kaydını bulun diye şikayette bulundum. 2 hafta dönen yok. Bir daha aradım, aktariyorum dediler, 32 dk bekledim açan yok!

İlker 173 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, talebinizin Sosyal Medya aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • İlker08 Temmuz 2015

    32 dakika sabrettiydim e sonra pes edip kapattığım telefonun ekran görüntüsü, video kaydı var. Ben böyle müşteri memnuniyetsizliği yaratan, para için her şeyi yapan, çözüm odağı sıfır, müşteri temsilcisi zayıf ötesi bir banka daha görmedim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön