17 Haziran 2013

Akbank Haksız Yere Alınan Ekspertiz Ücreti!

Önce güvenilirliği sağlayıp sonra ekspertiz gönderinsene. Siz güvenilir bir banka değilsiniz ki karşıdaki banka size güvensin. Evin ipotekli olduğunu söylüyoruz siz önce bu duruma bir çözüm getirin sonra ekspertiz gönderin. Neymiş efendim karşı banka 1. dereceden ipoteğini kaldıracakmış bunlar 1. dereceden ipotek koyup paralarını öyle ödeyeceklermiş.

Sen böyle dersen karşı bankaya, karşı bankada derki sen 2. dereceden koy bize parayı yatır biz öyle 1. dereceyi kaldıralım. Hem tüm bunlardan banane, ben en başta söyledim mi sana ipotekli diye, söyledim. Sen bunu çözmeden benden niye alıyon 630 TL ekspertiz ücretini? Bu para haksız bir kazançtır!

Serkan 168 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Serkan17 Haziran 2013

    krediyi kullandıramamanıza rağmen beni zorunlu kredi kartı sahibi yaptınız. yoksa krediyi kullanamazmışım. neden almak zorunda olduğumu sorduğumdada, kredi borcumu geç ödeme durumumda banka miktarı buradan otamatik çekecekmiş. SİZ EVE İPOTEK KOYARAK ZATEN KENDİNİZİ GARANTİ ALTINA ALMIYORMUYDUNUZKİ BİRDE KREDİ KARTI SAHİBİ YAPIYORSUNUZ BENİ. KREDİ KARTNIN FAİZİNEMİ İHTİYACINIZ VAR YOKSA KULLANIM BEDELİNEMİ ? 146 000 TL YE 210 000 TL ÖDEMEM YETMEYECEKMİ 2500 TL MASRAF YETMİYORMU ? ve bu kartında yıllık 110 tl kullanım bedelini ödememek içinde 2 adet otamatik ödeme talimatı vermem lazımmış. OLAYA BAK YAAA HEM BANA KREDİ ONAYLANIYOR DE EKSPERTİZ GÖNDER. KREDİ KARTI SAHİBİ ET SONRA KARŞI BANKAYLA ANLAŞAMADIK DE. beni mağdur durumuna siz düşürdünüz kardeşim. ELİMİ VERDİM KOLUMU KAPTINIZ !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön