17 Eylül 2013 #2016206

Akbank Haksız Ücret Alıyor!

Akbank maaş müşterisi olmamıza rağmen hem şartnamede hemde hak etmediğim hesap işletim ücreti adı altında her ay bir para kesilmekte. Dilekçe ile şubeye başvurdum , cevap yok merkeze mail attım olumsuz . En son Tüketici Haklarına başvurdum şimdi cevap bekliyorum. Bu arada onlar hala bu parayı kesmekte . Neden kesildiğini de açıklayan yok .


Bundan sonrası BDDK olacak galiba haksız aldığınız parayla bir yere varamazsınız. Akbank kredi kartlarımı iptal ettim . Şimdi bir kaç otomatik ödeme talimatım kaldı onları da edeceğim. Bir maaş kalacak onu edemiyoruz galiba.

Fethi 27 Okunma

Cevaplar

  • Fethi20 Eylül 2013

    ya bu nasıl banka halen kesmeye devam ediyorlar ve neden kestiklerinide açıklama gereği bile duymuyorlar.gerçi hepsi aynı bunların ben hakkımı helal etmiyorum.gerisini onlara bırakıyorum.

  • Fethi20 Eylül 2013

    müşteriyi kaale almayıp geri dönüş nezaketinde bile bulunmadılar.

  • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön