10 Nisan 2013 #1735048

Akbank Haksız Kesim!

4 yıl önce tayinim çıkması ve maaşımı artık Akbanktan alamayacağımdan dolayı hesabımı kapattırmak için bankayı aradım. yarım saat dil döküp kartınız kapatalım ama hesabınız açık kalsın akcebi kullanıp havale ücreti ödemeden para yollarsınız ve özellikle belirtmek istiyorum hiçbir ücret alınmayacaktır diye ısrarla belirten Akbank 4 yıl sonra bizi şoka uğrattı.


Ösym sınavında görev aldım ve maalesef okul idaremin iban numaramı değiştirmemesinden dolayı Akbank hesabına param aktarılmış ve Akbank 4 yıllık hesap kesim ücreti diyerek tüm paraya el koymuş 93.31 kuruş. bu tabi buz dağının görünen kısmı arkada daha ne kadar borç çıkarırlar bilmiyorum.

Suna 24 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön