31 Ocak 2014 #2268762

Akbank Haksız Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

08.12.2012 Tarihinde 50 TL ve takip eden 2 hafta içinde bir 50 TL daha param kesilmiştir. Daha önce bu konuyla ilgili bir şikayetim vardır. Lakin bu sefer durum biraz daha farklı...


Bundan bir kaç gün önce kız kardeşimin hesabından 55 TL hesap işletim ücreti kesiliyor. Ben Akbank'ın kesinlikle bu parayı iade etmeyeceğini söylüyorum. Yanımda müşteri temsilcisiyle görüşüyor ve para anında iade ediliyor.


Şimdi soruyorum; kardeşimin kartı normal bir kart herhangi bir anlaşma yok. Ben ise o dönemde Akbank'ın maaş müşterisiydim. Bana 40 dereden su getirdiler iade etmediler. Bu banka müşterilerine çifte standart uyguluyor. Gerekli mercilere başvuruda bulunacağım.


Para için değil çifte standart için!

Eyüp 48 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp15 Şubat 2014

    müşterinin sesini dahi duymaya tenezzül etmeyip e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapan bir firmaya 10 üzerinden 10 vermemi beklemiyorsunuz herhalde.

  • Eyüp15 Şubat 2014

    15 gün oldu en kısa sürede bilgi verilecektir demişsiniz bir de.

  • Akbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön