20 Mart 2013

Akbank Haksız Alınan Hesap İşletim Ücreti Ve Üyelik Ücretleri!

Akbank üyelik ücreti adı altında 85 tl para kesmiş bu neyin parasıdır ya acilen iade etmenizi talep ediyorum, konuyu TBB Hakem Heyetine, BDDK'ya ve BİMER'e şikayetimi ileteceğimi bildiriyorum.


Ayrıca alınan bu ücretlerin haksız olduğuna dair Yargıtay 13. Hukuk Dairesinin bankaların müşterilerinden 'kart ücreti' alamayacaklarına ilişkin verdiği kararın 21.07.2008 tarih ve 26943 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandığını ve bunun gibi bir sürü yasal alınmış kararları hatırlatmak isterim talebim karşılanmadığı taktirde şikayetlerimi ilgili kurum ve mercilere ayrıca bankanız üst yönetimine ileteceğimi ve kartımı da iptal ettireceğimi iletirim.

Mustafa 25 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön