06 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1943431

Akbank Hakem Heyetinin Kararına Uymuyor!

Esenyurt kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyetine yapmış olduğum; önceden kapattığım kredi kartı ve hesabıma ait Kredi kartı üyelik bedeli ve hesap işletim ücreti diye kesilen 198 TL' nin iadesine ilişkin şikayetimde lehime sonuç çıkmasına rağmen, banka kararı uygulamamakta ve meblanın iadesini gerçekleştirmemektedir.


Müşteri hizmetlerinden ve Esenyurt Akbank şubesinden olumlu sonuç alamadım. Bu durumda ilgili hakem heyetinin kararı Akbank'ı bağlamıyor mu? Daha yeni kredi kartı için başvuruda bulundum . Kart basıldı teslim edecekler. Bahse konu 198 TL kesilen ücretin iade edilmemesi durumunda yeni kartımı da iptal edeceğim . Hayatım boyunca Akbank'la çalışmayacağım. Kimseye'de Akbank'ı tavsiye etmeyeceğim.

Mustafa Mustafa 86 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Ağustos 2013

    Bana gönderilen cevap yazısında en yakın şubenize gitmemi istemişsiniz. Yukarıdaki şikayetim incelenirse zaten Akbank Esenyurt şubesine gittiğim ve herhangi bir sonuç alamadığım görülecektir, Şöyle ki 05.08.2013 tarihinde Akbank Esenyurt şubenizde bireysel müşteri temsilcisi bayanla görüştüm bilgisayardan baktı ve sonucun olumsuz olduğunu bana söyledi, yapabileceğiniz bir şeyler var mı? dedim kendisine yok dedi tamam deyip çıktım defalarca şubenize gitmemin bir anlamı var mı??

  • Akbank Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler