15 Mayıs 2013

Akbank Hakem Heyeti Kararına Rağmen Ödeme Yapılmaması!

Akbank hakkında daha önce konu ile ilgili Sikayetvar.com kanalı ile 25. 04. 2013 tarihinde 1763511 no lu şikayetim ile ilgili talebim olmuştu. Söz konusu bankayı defalarca aramama Kütahya şubesi ile görüşmelerime rağmen cep telefonuma bir mesaj gönderip (size en kısa sürede bilgi vereceğiz) diye mesaj gönderiyorlar fakat neticeye bir türlü varılamıyor. Yasal sürenin 30. 04. 2013 tarihinde dolduğundan icra takibi başlatacağımı son kez bildirmek isterim. Telefonumda onlarca Akbank mesajı var ama icraat yok.

Mesut 44 Okunma

Cevaplar

  • Mesut18 Mayıs 2013

    Akbank bu şikayetimle ilgili olarak hukuk tanımaz bir tavırla tele fonuma mesj gönderip kısa sürede sorununuza çözüm bularak size bilgi vereceğiz diyerek mesaj ile vatandaşı avutuyor.kaldı ki hakem heyeti kararı 08.04.2013 tarihinde alındı bu gün 40.gün olmasına rağmen daha 400.00.TL ödemeyi yapacak.

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön