12 Nisan 2013 #1739659

Akbank Haciz İşlemi!

Babam geçtiğimiz Ağustos ayında vefat etti. Akbank'a borcu varmış. Beklediğimiz yüklü bir para olduğu için babamın borcu olan tüm bankalarla konuştuk ve bu ödemeleri ne zaman yapacağımızı söyledik. Ortada vefat gibi son derece hassas bir konu olması sebebiyle Akbank harici tüm bankalar anlayışlı davrandı. Ancak Akbank işlemi icraya vermiş.


Ben bunu Akbank maaş hesabıma haciz koyunca öğrendim.Bana bu borcun varlığını bile söylemeden, ödeme emri göndermeden haciz koymuşlar.Avukat telefonlara cevap vermiyor. Banka konu bizde değil avukata ulaşın diyor.Asgari ücretle çalışıyorum ve yasal olarak maaşımın 4te 1'ine haciz koyabilirler ancak yasaları umursamıyorlar.Muhatap bulamıyorum.

Gizem 661 Okunma

Cevaplar

  • Gizem26 Temmuz 2013

    şikayetime herhangi bir çözüm bulmadıkları gibi şu an borcumu başka bir firmaya devretmişler. buna rağmen blokemi kaldırmamışlar. şu an hesabımdaki blokeli parayı ne ben ne akbank ne de yeni devrettikleri firma kullanamıyor. asla muhattab bulunamıyorum. ömrümce bir daha akbankla çalışmayacağım.elime çok büyük bir meblağ geçecek yakında o zaman hakkımı hukuksal yollarla arayacağım.eminim ki o zaman bolca muhattab bulurum!!

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön