12 Nisan 2013

Akbank Habersiz Yapılan Sigorta!

05.04.2013 günü Akbank'a ait 442525 ten arandım cevap veremediğim halde 06.04.2013 günü Avivasa sigorta firması süresi biten ve talebim olmayan Yaşama Destek sigortamın yenilendiğini bildirdi fakat ücretini ben ödememiştim araştırdım soruşturdum hatta Akbank'ı aradım ama maalesef cevap alamadım.


Daha sonra kredi kartımdan habersiz kesildiğini öğrendim bankayı aradım her hangi bir cevap alamadım daha sonra sigorta firmasını aradım bankadan iptal yapılabileceğini benim yapamayacağımı bildirdiler. En sonunda güçte olsa iptal ettirdim ama halen banka cevap veremedi veremediği gibi çözüm olarak kartı güvenlik sebebiyle iptal etmeyi uygun gördüler helal olsun.

Fatih 70 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön