11 Nisan 2013 #1737445

Akbank Habersiz SMS Şubesi Üyeliği Aylık Sınırsız Kullanımı Ücreti!

Biz kurum olarak 2010 yılının 1. ayından önce Akbank'dan maaş almaktaydık. O tarihten itibaren Denizbank'a geçtik. Ben bu tarihten sonra bir iki ay içinde Akbank hesabımı ve kredi kartlarımı kapattım. 2013 şubatından itibaren tekrar Akbank'dan maaşımızı almaya başladık. Bize yeni hesap açıldı ve geçen ay hesap özetimi incelerken 13 tane 2,99 TL SMS şubesi aylık sınırsız kullanımı kesildiğini farkettim.


Bankaya gittiğimde müşteri temsilcisi benden 2012 Martından itibaren para kesilmiş olduğunu söyledi. Oysa ben 2012'de bankanın müşterisi değildim. Şikayet talebi aldılar fakat bugün aradığımda olumsuz sonuçlandığını söylediler. Ben yine de bunun haksız bir kesinti olduğunu düşünerek size yazıyorum.

Serkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön